Projekty

„Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył” – Robert Bresson.

Bliscy często mówią, że mam oko do fotografowania, a ja uwielbiam robić zdjęcia, łapię kadry i chwile, z wielką przyjemnością ustawiam kadr, przymierzam i pstrykam. Daje mi to ogromną satysfakcję, kocham przeglądać zrobione zdjęcia i przypominać sobie emocje, które na nich uchwyciłam, nawet jeśli jest to fotografia drobiazgu, martwego detalu, tam też dostrzegam emocje.

Zdaje się, że mam też żyłkę dobrego handlowca, dlatego osiągamy z klientami spektakularne sukcesy na rynku nieruchomości.

Dziś dzielę się z Wami ostatnią realizacją – mieszkanie wynajęło się w cztery dni od momentu wystawienia ogłoszenia!

Taki sukces sprawia, że satysfakcja z tego co robię sięga zenitu, czuję taką radość i spełnienie, kocham ten stan, bo naprawdę wkładam serce w każdy projekt, którego się podejmuję i zawsze trafiają mi się wspaniałe zlecenia i cudowni klienci. Jednym z nich jest Pan Mirek, który poprosił mnie o pomoc w stworzeniu oferty wynajmu mieszkania, które jakiś czas temu kupił i wyremontował.

To dwupokojowe wysokie wnętrze w starej, zrewitalizowanej kamienicy na poznańskim Grunwaldzie.

Wykończone z ogromną dbałością o szczegóły i jakość materiałów. 

Klient zaangażował mnie do wykonania Home Stagingu, fotografii wnętrza i stworzenia opisu do ogłoszenia na wynajem w języku polskim oraz angielskim. Wyszło naprawdę ciekawie i w zaledwie cztery dni od pojawienia się oferty na portalu z ogłoszeniami nieruchomości zwróciło uwagę nowych lokatorów, którzy od razu zdecydowali się podpisać  umowę.

Zobaczcie efekty mojej pracy:


A tak było przed:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *