Projekty

,,Zmieniając miejsce, w którym mieszkasz, zmieniasz swój los.’’ – Claus Stephani.

Metamorfoza tego mieszkania trwała ok. 6 m-cy, właściciele nie chcieli zmieniać wszystkiego, potrzebowali jedynie pomocy w adaptacji ich M do bieżącej sytuacji:) 

Dzieci podrosły i nie chciały już dzielić pokoju, pojawiła się potrzeba wygospodarowania osobnych przestrzeni. Dla rodziców ważne było stworzenie azylu sypialnianego, a Pani domu od dłuższego czasu marzyła o zmianie kolorystyki przestrzeni i wymianie mebli i sprzętów na nowe. Przestrzeń zmieniła się w dostosowany do bieżącej sytuacji i gustów  lokatorów, delikatnie skandynawski w stylu, azyl. 

Najważniejsze, że właścicielom się podoba i wspaniale czują się w odmienionym domu, a zaproponowany przeze mnie i zrealizowany projekt z nowym układem funkcjonalnym, zaakceptowany przez inwestorów sprawdza się doskonale! Cóż więcej nam do szczęścia potrzeba…:)

Lokalizacja: Poznań Grunwald; powierzchnia: 62 m2; przeznaczenie: zamieszkałe 4 osobowa rodzina 2+2; stan: do remontu i rearanżacji; budżet założony: 100000 zł; budżet wykorzystany: 100000 złA tak było przed…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *