Projekty

,,Sercem widział odcienie szarości tam, gdzie rozum widział tylko czerń i biel.” – Deborah Rodriguez

Home staging, który coraz częściej zlecają mi klienci to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Celem home stagingu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma podkreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę przy minimalnych nakładach finansowych.

Pragnę się z Wami podzielić, jedną z ostatnich home stagingowych realizacji. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane w sercu poznańskich Jeżyc, przeznaczone na sprzedaż. Wspaniale się bawiłam. Dobrze było zrelaksować się w typowo męskim wnętrzu, poświęcić pracy, która przynosi szybkie efekty. To właśnie uwielbiam w home stagingu! Pracuję z danym wnętrzem przeważnie kilka tygodni, by po tym czasie cieszyć się zrealizowanym projektem.

Sprawa ma się zupełnie inaczej, kiedy dotykam architektury wnętrz – tu na efekt końcowy czekam z inwestorami zdecydowanie dłużej, lecz obydwa procesy kocham nade wszystko i cieszę się, że tak obficie przychodzą! Zdjęcia przed i po ukazują w pełni przemianę tego wnętrza, no i powiedzcie sami, czy home staging to nie jest magia? 🙂

Lokalizacja: Poznań JeżyceA tak było przed:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *